Ranking najlepszych kremów do depilacji

Ranking najlepszych kremów do depilacji

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Depilacja mężczyzn

W ostatnim czasie coraz więcej mężczyzn zaczyna dbać o swój wygląd. Pragną bardziej podobać się kobietom, dlatego też coraz częściej decydują się na różne zabiegi pielęgnacyjne, do których z pewnością można zaliczyć depilację. Jeszcze do niedawna depilacji poddawały się jedynie kobiety. Dzisiaj zaczyna się to już powoli zmieniać.

Opinie kobiet i mężczyzn co do zabiegu depilacji są bardzo różne. Co ciekawe, ale sporo pań uważa, że mężczyźni nie powinni pozbywać się zbędnego owłosienia, ponieważ owłosienie w męskim wydaniu dodaje osobie uroku, a przede wszystkim męskości. Goły facet wygląda jakby był zniewieściały, tak uważa spory odsetek kobiet. Są to jednak opinie kobiet, na które mężczyźni coraz częściej pozostają obojętni i pozbywają się włosów z różnych części ciała. Współczesne czasy przyniosły ze sobą modę na gładkie ciało i to właśnie ta moda powoduje, że mężczyźni poddają się depilacji i usuwają zbędne owłosienie.

Otwarte pozostaje pytanie, które części swojego ciała mężczyźni najczęściej golą. Z przeprowadzonych badań wynika, że najczęściej depilowanym przez panów miejscem są okolice pach, klatki piersiowej, pleców. Zdarzają się również panowie, którzy depilują sobie okolice miejsc intymnych oraz nogi. Jednak jest to zdecydowana mniejszość.

Panowie, którzy odwiedzają salony kosmetyczne stanowią niewielki odsetek, najczęściej są przyprowadzani przez kobiety. Jednak z każdym rokiem liczba ta zwiększa się. Często panowie są zupełnie nieświadomi tego jak będzie wyglądał cały zabieg. Myślą, że będą mieć zrywaną skórę lub będą przypalani żywym ogniem i dopiero w gabinecie dowiadują się, że nowoczesna metoda jaka jest obecnie stosowana polega na usuwaniu zbędnego owłosienia z pomocą dobrej maści. Depilować można również woskiem.

W chwili obecnej bardzo często w gabinetach kosmetycznych poruszany jest temat, czy należy depilować miejsca intymne. Problem polega również na opanowaniu wstydu, bowiem w gabinetach kosmetycznych wszystkie zabiegi wykonują przede wszystkim kobiety. Poza tym takich gabinetów jest stosunkowo mało, tylko nieliczne zdecydowały się na wykonywanie depilacji miejsc intymnych u mężczyzn. Depilacja mężczyzn pozwala panom utrzymać odpowiednią higienę i utrzymać duży komfort oraz wygodę.